De Utrechtsebaan in Den Haag wordt de komende week vijf nachten deels afgesloten voor schoonmaakwerkzaamheden. Afval en bladeren worden verwijderd om wateroverlast te voorkomen. Het verkeer wordt omgeleid.
De goten naast de Utrechtsebaan moeten worden schoongemaakt. In de goten ligt afval, bladeren en ander vuil. Door het vuil kan het regenwater niet altijd wegstromen, waardoor er plassen op de weg komen te staan. Er wordt daarom tijdens een aantal nachten extra schoongemaakt, vanaf afrit 4 tot aan het Malieveld.
De rijbaan de stad in wordt schoongemaakt in de nachten van 9 op 10 en 10 op 11 februari van 21.00 uur tot 05.00 uur. De rijbaan de stad uit wordt schoongemaakt in de nachten van 12 op 13, 13 op 14 en 14 op 15 februari van 21.00 uur tot 05.00 uur.